1 hodnocení

Xpert-60 - Clay-2-Go clay bar pro dekontaminaci laku

Clay bar pro dekontaminaci laku snadno odstraňuje nečistoty. Revoluční "kostka", hmota podobná plastelíně, vhodná pro odstranění odolných nečistot, polétavé rzi, škodlivých kontaminantů, např. přestřiku barvy, průmyslového spadu, mízy ze stromů, znečištění od brzd, stop kyselých dešťů atd. Clay bar pro dekontaminaci laku šetrně vyčistí všechny nežádoucí zašpinění. Clay bar pro dekontaminaci laku je šetrná k laku i sklu, nepoškozuje jej.

Skladem (3 ks)
Kód: 88040
1 185 Kč –40 % 711 Kč 860,30 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
Hmotnost: 0.2 kg
clay 2 go
Akce Výprodej
1 185 Kč –40 %

Clay bar pro dekontaminaci laku snadno odstraňuje nečistoty. Revoluční "kostka", hmota podobná plastelíně, vhodná pro odstranění odolných nečistot, polétavé rzi, škodlivých kontaminantů, např. přestřiku barvy, průmyslového spadu, mízy ze stromů, znečištění od brzd, stop kyselých dešťů atd. Clay bar pro dekontaminaci laku šetrně vyčistí všechny nežádoucí zašpinění. Clay bar pro dekontaminaci laku je šetrná k laku i sklu, nepoškozuje jej. S Clay bar docílíte perfektního výsledku. 

X-pert 60 je řada prémiové autokosmetiky pro lidi, kteří milují svá auta. Slibují vynikající výkon a jsou vhodná pro nová i ojetá vozidla. Obsahují nejnovější nanotechnologie a nejčistší karnaubský vosk. Perfektní výsledek je vždy zaručen. Produkty jsou vhodné pro profesionální, poloprofesionální i hobby použití.

x pert 60 z webu

Zpět do obchodu