O NÁS

iWash poskytuje na českém trhu kompletní služby, které zahrnují technologie a produkty pro mytí osobních a nákladních automobilů či autobusů. Svým zákazníkům nabízí individuální přístup – nabízené služby zahrnují: 

  • vyhotovení technologického a stavebního projektu, 
  • nabídku produktů dle požadavků a přání zákazníka (vč. doporučení a poradenství vhodného výběru produktů), 
  • dodávku a instalaci zařízení, 
  • servis,
  • dodávku spotřebního materiálu a provozních náplní.


Výše uvedené služby se netýkají pouze mycích technologií, ale také samostatné chemie. Nabízíme sortiment produktů pro komplexní péči o automobily. Naše produkty jsou inovativní, k životnímu prostředí šetrné a uživatelsky příjemné. Díky silným vazbám s předními výrobci automobilových myček jsou námi nabízené produkty vyvíjeny současně s vývojem technických zařízení pro jednotlivé typy mycích procesů. Výsledkem je sortiment, který splňuje všechny požadavky, od standardních produktů až po účelově vyvinuté prostředky. 

Naší nabídku služeb doplňuje také prodej úklidové techniky. 

Důvodem založení samostatné značky iWash bylo jednoznačně sdělit specializaci a nabídnout zákazníkům obsáhlé poznatky a zkušenosti z oblasti mycích technologií i chemie. Vzhledem k tomu, že se jedná o českou firmu, zná výborně potřeby místního trhu. Tyto dva aspekty byly spojeny a podle nich byly připraveny produkty a služby značky iWash.